• 0 538 404 50 08
  • info@edhomeofficial.com

KONUŞMA İNGİLİZCESİ

Her hafta 3 gün boyunca becerilere yoğunlaşacak, interaktif çeşitli aktivitelerlekelime hazinenizi, dil bilginizi ve yabancı öğretmenler işliğinde telaffuzunuzu geliştireceksiniz. Bu derslerde dilin dört alanına da odaklanacaksınız: konuşma, dinleme, okuma, yazma. Bu ingilizcede ustalaşmaya yönelik ilerlemenizi en üst düzeye çıkarmak için dil becerileriniz üzerinde çalışma fırsatıdır. Daha fazla bilgi için bizi ziyaret edebilir, arayarak eğitmenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

İŞ İNGİLİZCESİ

Profesyonelce İngilizce kullanma konusunda kendinize olan güveninizi arttırın. İş İngilizcenizi ve uluslararası meslektaşlarınızla ve müşterilerinizle etkileşimde bulunma yeteneğinizi geliştirin. Toplantılara katılmak, e-posta ve proje raporlarını güvenle yazmak, okumak ve Skype’a katılmak için dilinizi ilerletin. Sunum teknikleri ve iş görüşmesi hazırlığı gibi iş ortamı becerileri edinin; fikirlerinizi savunma, önerilerde bulunma, farklı senaryolar sunma ve çatışmaları çözümleme gibi sosyal becerilerinizi geliştirin. Araştırma, akademik yazı yazma, ders notları alma ve sunum hazırlama gibi üniversite düzeyindeki becerilere odaklanın. Daha fazla bilgi için bizi ziyaret edebilir, arayarak eğitmenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

TOEFL-IELTS SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI

Toefl ve Ielts öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçen ve tüm dünya üniversiteleri tarafından kabul edilen en güvenilir sınavlardır. Toefl Amerika merkezli, Ielts ise İngiltere merkezli bir sınavdır. Özel hazırlanmış odak programları ve çoklu ölçme sınavları ile öğrencilerin gelişimini destekleyen bir program ile ilerliyoruz. Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerin bu sınavlardan yeterli puan almaları şarttır. Sınav hazırlık stratejileri, soru tipleri, yaklaşımlar ve taktikler üzerine kurulmuştur. Bu sınava hazırlanmak için bizim hazırladığımız eğitimlere katılabilir, ya da yurt dışında anlaşmalı olduğumuz dil okullarına kaydolup sınav hazırlık sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizi ziyaret edebilir, arayarak danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

YDS-YKS DİL SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI

Sınavlara hazırlanacak öğrencilerimize detaylı konu anlatımı, soru analizleri, kelime çalışmaları ve haftalık düzenli deneme sınavları gibi her beceri alanını kapsayan geniş bir program hazırladık. Sınavlarda dikkat edilmesi gereken noktaları dikkatle inceliyoruz işte tam da bu yüzden başarı oranımız çok yüksek. Hazırlık sürecimiz 2 gün konu anlatımı, 1 gün soru çözüm saati ve 1 gün deneme sınavı olarak ilerlemektedir. Daha fazla bilgi için bizi ziyaret edebilir, arayarak eğitmenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Scroll to top